×
مقالات آموزشی
اطلاعیه ها
آزمون زیست شناسی

آزمون زیست شناسی

 نویسنده: گروه آموزشی لیمو‌ترش    28 شهریور 1395    موضوعات: آزمون آنلاین, آزمون زیست کنکوری + نتایج آزمون, اطلاعیه ها 

آزمون های آنلاین زیست شناسی –  لیموترش

سلام به تو دوست گل تجربی، امیدواریم که حالت خییییییلییی خوب باشه

برای اینکه به صفحه ی ویژه کنکوری های 96 برید و فایل های آزمون ها رو دانلود کنید، بر روی آیکون زیر کلیک کنید.

56e48243b4a0d57a57af02eb_doctor_icon_dutch_government

برای اینکه به صفحه ی ویژه سوم تجربی برید و فایل های آزمون ها رو دانلود کنید، بر روی آیکون زیر کلیک کنید.

311960-fc980c707c7e33862273e9c9703abbf8

برای مشاهده رتبه های برتر آزمون های آنلاین زیست شناسی بر روی عکس زیر کلیک کنید.

photo_2016-09-04_18-32-58

برای اینکه بدونی واقعا چه اتفاقی در درس زیست افتاده، حتما مقاله زیر رو بخوانید :

همه چیز از زمانی شروع شد که طراحان کنکور سراسری پوست اندازی کردند و سبک سوالات زیست شناسی تغییر کرد، این مثل یه شوک بزرگ در سر جلسه کنکور سال 92 به کنکوری های اون سال وارد شد، از اون زمان به بعد زیست شناسی کنکور سبک سوالاتی به نسبت سخت تر از کتاب های بازاری شد که خیلی ها با فقط تغییر ظاهر تست ها (چند موردی و برخلاف همانند و …) سعی کردند که تطابق با کنکوری های اخیر را حفظ کنند ولی گویا این حقه کار آمد نبود و در سال 94 بازهم شوک بزرگی به کنکوری های سال 94 وارد شد، این یعنی زنگ خطر برای کنکوری های سال بعد !!

اما از این تاریخچه چند ساله بگذریم، در نگاهی گذرا به سوالات کنکور از سال 92 به بعد، یه نکته خیلی مشهود دیده می شود، سوالات سخت شده است ولی اکثر تست ها با مفاهیم موجود در کتاب قابل پاسخ گویی است، کنکور 94 با همه سختی های خودش، بازم هم برای کسب درصد بالای 50 آن هم فقط با مطالعه و تسلط بر کتاب درسی دور از دسترس نبود،

حالا جالبه بدونید توی همون سال 94 اکثر بچه های کنکور یعنی 99% کنکوری ­ها، درصد زیستی پایین تر از 50% داشتند.

سال 95 و در کنکور اخیر طراحان تست های سختی در آزمون نذاشتند (جزء چند تست ابهام دارو یک تست غلط) باقی تست های کنکور، تست هایی کلیشه ای با نکات معمولی بود.

چند نکته قابل استنباط رو براتون باید شرح بدیم :

 200px-Number_1_in_green_rounded_square.svg آسون تر شدن سوالات کنکور 95، دلیل بر این نیست که طراحان در کنکور 96 دوباره به همین منوال عمل کنند، چنان چه دیدیم که در کنکور 93 بعد از کنکور 92، سوالات آسان تر بود و حتی دو درصد 100 هم زده شد.

شاید یه قانون باشه که سال های زوج کنکور سخت تر طرح میشه در درس زیست شناسی!

number-2-clipart-124223527420471080582_white,_green_rounded_rectangle.svg.med برای پاسخ گویی به اکثر تست های کنکور، نیاز به دانستن نکات خیلی عجیب غریب و خارج از کتاب نیست، فهم کتاب درسی و برداشت نکات مفهومی و استدلالی از اون می تونه هر کسی رو به درصد بالای 60 تا 70 در کنکور سراسری بکشونه.

توی این زمینه باید از تست هایی کمک گرفت که ایده های جدید از کتاب درسی یا بیانی جدید از نکات همیشگی کتاب دارند.

three-38557_640 آزمون های زیست شناسی می تونه کمک بزرگی باشه در این راه که به شما دیدگاه بده که چطوری به کتابتون نگاه کنید، این قول رو میدیم که هیچ تستی نکته ای خارج از کتاب یا یه نکته من درآوردی و بدون استدلال نباشه، نگاه به کتاب درسی، دام های آموزشی، نحوه تست زنی، پاسخ نامه های تشریحی کامل و کادرهای درسنامه ای زیست شناسی قوی و پر نکته راه رو برای کسب بهترین نتیجه برای شما هموار می­کنه، گفته خیلی از رتبه های برتر در ارتباط با کیفیت سوالات و پاسخ نامه و… گواه همین قضیه است.

دلایل شرکت در آزمون های زیست شناسیلیموترش

اولین و مهم ترین دلیل کیفیت سوالات و نکات و ایده های موجود در سوالات هستش که بدور از آوردن نکات خارج از کتاب و مچ گیری از دانش آموزان که در آزمون های دیگر به وفور یافت میشه، سوالات آزمون کاملا استاندارد و مطابق با خط و مشی طراحان کنکور سراسری است و به اذعان خیلی از شرکت کنندگان پارسال، بسیاری از نکات آزمون ها در کنکور سراسری 95 با همان ادبیات آمده بود. این گواهی بر ادعای ماست که اعتقاد داریم

تست های کنکور دارای ادبیات و روانشناسی خاصی هستند و فقط سخت کردن الکی سوال و پیچوندن دلیل بر استاندارد و مطابق کنکور بودن نیست.

دلیل دیگه، وجود پاسخ نامه های کامل و جامع است، بررسی تک به تک همه­ ی گزینه­ ها، ارائه کادرهای اموزشی که مبحث های پر سوال و گنگ در کتاب درسی را برای دانش آموزان واکاوی کرده و فهم دقیق کتاب درسی و تسلط کامل بر متن کتاب درسی را به همراه دارد.

دلیل سوم، وجود فایل تحلیل آزمون و بررسی نکات و دام ها و نحوه ی پاسخ گویی داوطلبان به سوالات آزمون که برای تحلیل آزمون بهتر در هنگام بررسی پاسخ نامه و برنامه ریزی برای آزمون های بعدی بسیار مفید خواهد بود.

دلیل چهارم، وجود آزمون مکمل که قبل از هر آزمون به عنوان پیش آزمون هماهنگ با سوالات آزمون برگذار می­شود و شما قبل از آزمون قلم چی دو مجموعه کامل از سوالات را کار خواهید کرد.

دلیل پنجم، حضور بیشتر رتبه های برتر در آزمون هاست، این اتفاق حس رقابت خوبی برای شما عزیزان فراهم می کند.

دلیل ششم، برگزاری آزمون ها به صورت حضوری در مدارس و آموزشگاه های برتر کشور است که شما عزیزان برای هر چه بهتر و باکیفیت تر برگزار شدن آزمون ها می توانید به صورت حضوری آزمون را شرکت کنید، چه بسا این کار کیفیت نتایج و شرایط جلسه را بهتر شبیه سازی کند.

دلیل دیگر، توصیه و تاکید بسیاری از دبیران برتر کشور در عرصه کنکور و رتبه های کنکورهای گذشته است که بر مفید بودن این آزمون ها اشاره داشته اند.

دلیل هشتم، وجود بخش پرسش و پاسخ در سایت که شما می توانید هر گونه اشتباه و سوالات و اشکالی را در این بخش مطرح کنید و منتظر پاسخ توسط سایر دوستانتان و ادمین های بخش پرسش و پاسخ ( ادمین دانشجویان و رتبه های برتر کنکور 95 هستند) باشید.

اگر بازم دنبال دلیل و استدلال می گردید بهتون توصیه می کنیم نمونه سوالات و پاسخ نامه های نمونه در سایت را مشاهده کنید.

درنهایت هم اگر دوست دارید مطمئن بشید که طراح سوالات چه کسانی هستند با بگیم :

آزمون های آنلاین زیست شناسی توسط طراحان آزمون های قلم چی و گاج و دبیران برجسته زیست شناسی کشور که مدرس شبکه­ ی آموزش نیز هستند و رتبه های برتر کنکور های اخیر طراحی میشه

کیفیت سوالات، تضمین ما به شماست.

 

برای ثبت نام و اطلاعات بیشتر حتما به بخش راهنمای ثبت نام سایت مراجعه کنید و تا دیر نشده

02 - Copy

برای کسب بهترین نتایج در کنکور 96 به لیموترش بپیوندید.


 دیدگاه شما