×
مقالات آموزشی
اطلاعیه ها
مشاوره با تک رقمی ها  ی زیست

مشاوره با تک رقمی ها ی زیست

 نویسنده: گروه آموزشی لیمو‌ترش    01 دی 1395    موضوعات: مشاوره کنکور سراسری 

مشاوره با تک رقمی ها ی زیست یکی از راه هایی است که باعث می شود شما بتوانید سریع تر و بهتر به هدف خود برسید. در بحث مشاوره ما به موضوعات مختلفی اشاره کردیم. از جمله موارد روش درس خواندن، مشکلات مطالعه و … . اما یکی از اساسی ترین موارد که می تواند تمام این موارد را به صورت اختصاصی برای شما تنظیم کند، مشاوری است که راه را رفته باشد. متاسفانه در حال حاضر مشاوران فراوانی وجود دارند که حتی خود دارای مدرک دانشگاهی نیستند اما با این حال به دانش آموزان راه رفتن به دانشگاه را نشان می دهد.

شما چه فکری می کنید؟! آیا با همچنین مشاورانی می توان به نتایج خوبی دست یافت؟! جواب واضح است این افراد صلاحیت هدایت تحصیلی را ندارند! اما بهترین گزینه ها برای دست یابی به موفقیت چیست؟!

موفقیت برای کنکور در تلاش خلاصه می شود. اما نه هر تلاشی! در صورتی که شما راه را اشتباه بروید راه برگشتی وجود ندارد. این مشکل بزرگترین مشکل کنکوری های خواهد بود و این که راه درست را چگونه بیابیم، جواب سوال مشاوران کارآزموده و افرادی است که در کنکور های سال های قبل به رتبه های برتر دست یافته اند.

ویژگی مشاوره با تک رقمی ها و افراد موفق چیست؟

شاید اولین سوال شما روش مشاوره و ویژگی مشاوره ای تک رقمی های باشد. مشاوره ی با این افراد چند حسن بزرگ دارد. مشاوره ی آن ها عملی است به قولی از بیرون رینگ دستور نمی دهند بلکه در این جو حضور داشته اند و می دانند که چگونه باید با کنکور برخورد کرد.

همچنین این افراد با کنترل شما، کوچکترین خطاهای شما را می گیریند و به شما اجازه ی هزینه های گزاف برای کار های بیهوده را نمی دهند! نمونه های زیادی از این موارد وجود دارد که به دلیل نداشتن مشاور و یا مشاور قدرتمند، بسیاری در دام های تبلیغات کنکوری افتاده اند. این دام ها به گونه است که با ورود به آن ها شما نمی توانید به راحتی از آن های خارج شوید.مشاوره با تک رقمی ها  ی زیست

مهمترین بخش مشاوره به افراد تک رقمی این است که شما می توانید به آن ها اعتماد کنید! مشکلی که بسیاری با آن رو به رو هستند. دلیل نیز آن است که با تبلغات نمی توان خوبی یا بدی را دانست! بلکه باید به صورت عملی این موضوع را مشاهده کرد! علاوه بر این موراد نک رقمی ها در موارد زیادی که شما با مشکل رو به رو می شوید و انگیزه ی کافی ندارید، با روش های مختلف که خود آن را تجربه کرده و همچنین آموخته اند راه درست را به شما نشان می دهند.

 

مشاوره با تک رقمی ها شامل چه بخش هایی می باشد؟

مشاوره ی تک رقمی های در ابتدا بر اساس بررسی مرتب وضعیت شما خواهد بود. به این صورت که هر هفته بسته به خود شما با شما تماس گرفته می شود و توضیحات و … ارائه می گردد. از جمله مهمترین بخش های که می تواند به شما کمک کند این است که که چگونه مطالعه کنید تا خسته نشوید؟ چگونه از خواب جلوگیری کنید؟ چقدر متناسب با خود و هدفتان بخوانید؟ چگونه تست ها را طبقه بندی کنید؟ چگونه وقت را به صورت عادلانه بین دروس مختلف تقسیم کنید؟ چگونه تراز خود را در قلم چی و دیگر آزمون ها افزایش دهید و…. این ها بخشی از ویژگی های مشاوره ای است. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

مشاوره با تک رقمی ها را با لیموترش تجربه کنید.


برچسب ها: , ,
  1. پرند می گوید

    سلام. ببخشید هزینه ی مشاوره چقدر هست ؟ و اینکه مشاورینتون چه کسانی هستن ؟

 دیدگاه شما