مشاوره کنکور ۹۷ – مشاوره کنکور تجربی ۹۷

 نویسنده: zistadmin    23 بهمن 1395    موضوعات: مشاوره کنکور سراسری 

مشاوره کنکور ۹۷ : یکی از بحث های بسیار مهم در کنکور مشاوره است. بحث مشاوره شما را کمک می کند که هر چه سریعتر و مطمئن تر به هدف خود یعنی قبولی در رشته ی مورد نظر خود برسید. اما برای داشتن و اطمینان از مشاوره باید از یک مشاور  خوب استفاده نمود. در ادامه به بررسی فعالیت گروه لیموترش و مشاوره آن می پردازیم. با گروه آموزشی لیموترش همراه باشید.

مشاوره کنکور ۹۷ گروه لیموترش

گروه آموزشی لیموترش برنامه ریزی برای کنکور ۹۷ را به گونه ای انجام داده است که دانش آموزان هر چه بهتر بتوانند به هدف خود برسند. در این راه از بهترین و مجرب ترین مشاوران استفاده شده است تا دانش آموزان را هدایت کنند. مشاوران گروه لیموترش برای هر رشته مختص همان رشته و از بهترین ها همان رشته اند. به این معنی که مشاوران رشته ی تجربی با مشاوران رشته ی ریاضی متفاوتند و به همین دلیل کار هر کدام از مشاوران اختصاصی است و توجه بیشتری بر روش دانش آموزان خود و همچنین رشته داراست. علاوه بر این موضوع این مشاوران از برترین های دانشگاه های کشور می باشند. برای مثال مشاوران بخش تجربی از پزشکان برتر و همچنین پزشکان در حال تحصیل می باشند.

think_of_the_future_mrldesign_by_mrlucadesign-d4pgtsi

آنچه در کنار این مشاوره خدمات ما را متمایز می نماید، بخش آزمون آنلاین می باشد. آزمون آنلاین گروه لیموترش در بخش زیست و شیمی برگزار می شود و شما را با جدیدترین سوالات و سوالات تالیفی هر بخش آشنا می نماید. این آزمون های با برنامه ی کانون فرهنگی اموزش همگام می باشند و شما برای خواندن آن نیاز به خواند سر فصل جدیدی ندارید.

بخش های مشاوره کنکور ۹۷

بخش های مشاوره کنکور لیموترش از موارد زیر تشکیل می شود:

برنامه ریزی درسی

تحلیل آزمون ها

انگیزشی

بیان روش مطالعه دروس

 

شاید شما هم علاقه مند باشید:

بی دقتی در آزمون تست

این بخش های بخش های اصلی مشاوره کنکور ۹۷ لیموترش می باشند.

برنامه ریزی درسی:

در بخش برنامه ریزی درسی مشاوران گروه آموزشی لیموترش چگونگی برنامه ریزی و این که چه برنامه ریزی ای برای شما مفید است را برای شما انجام خواهند داد. برنامه ی هر فرد با توجه به استعداد های خود فرد متفاوت خواهد بود.

تحلیل آزمون ها:

در بخش تحلیل آزمون ها هر یک از آزمون هایی که شما شرکت می کنید بررسی می شود و سپس مشکلات و نقاط قوت شما گفته می شود. آنچه که در این بخش مهم است بررسی و تحلیل آزمون برای برنامه ریزی درسی آینده ی دانش آموزان می باشد.

انگیزشی:

انگیزه ی دانش آموزان در طول یک سال مطالعه به مرور کاهش می یابد و همین موضوع باعث می شود که دانش آموزان نتیجه ی خوبی نگیرند. به همین منظور گروه لیموترش با تکیه بر تجربه ی خود همیشه انگیزه ی دانش آموزان را در سطح بالا نگه داشته تا تلاش آن ها بیش از پیش شود.

معرفی منابع برتر – مشاوره کنکور ۹۷

یکی از بخش های مشاوره در کنکور سراسری معرفی برترین منابع می باشد. معرفی برترین منابع به شما کمک می کند که با صرف زمان بهترین نتیجه را بگیرید. با توجه به تجربه ی چند سال گذشته ی ما، دریافته ایم که یکی از مهمترین بخش های معرفی منابع است. با معرفی منابع می توان سرعت رسیدن به هدف را بسیار بیشتر کرد. ما با بررسی کتب مختلف و همچنین جزوه های اساتید مختلف بهترین ها را پیشنهاد می کنیم تا در راه رسیدن به کنکور شما آسان تر شود.

 

مشاوره کنکور ۹۷ به همراه آزمون آزمایشی آنلاین زیست و شیمی لیموترش

ما مفتخریم اعلام کنیم که در کنار مشاوره برای دریافت بازخورد ویژه ، اقدام به برگزاری آزمون های آنلاین کرده ایم. این آزمون ها هماهنگ با بودجه بندی آزمون آزمایشی قلم چی می باشد و طی دو روز قبل ان برگزار می گردد تا شما هم برای آزمون خود آماده شوید و هم این که بتوانید با سوالات سطح بالا در زیست و شیمی برخورد داشته باشید.

برای اطلاعات بیشتر پیرامون ثبت نام این آزمون ها به این صفحه مراجعه کنید.

مشاوره کنکور ۹۷ با پزشکان

یکی از بخش هایی که در گروه آموزشی لیموترش بر آن تاکید شده و خواهد شد این است که واقعیت و مشاوره از طرف افرادی انجام گیرد که به موفقیت در رشته ی خود رسیده اند برای این مورد در رشته ی تجربی ما از کادر پزشکی مجرب بهره می گریم که در حال فراگیری پزشکی هستند یا پزشک شده اند. این باعث می شود که مشاوران با مشکلات به خوبی رو به رو شوند و در نهایت شما را به بهترین روش ممکن هدایت کنند.

ما بر آنیم که مشاوره را به افراد کاردان سپرده تا شما فقط بر روی درس و مطالعه ی کتاب های درسی تمرکز داشته باشید. همچنین در بخش مشاوره ما جزوه های زیست شناسی برای کنکور با تمام نکات را نیز آماده کرده ایم که از جزوه های مدرس برتری کشوری مهندس شاکری می باشد.

 

برای مشاوره رایگان همینک با ما تماس برقرار کنید.


برچسب ها: ,

 دیدگاه شما