موسسه آموزشی و کنکوری لیموترش

آخرین مطالب
ALT تصویر

مشاوره کنکور – درخواست مشاوره اختصاصی کنکور تجربی با لیموترش

مشاوره کنکور – درخواست مشاوره اختصاصی کنکور تجربی با لیموترش

برنامه های مشاوره لیموترش به صورت ماهانه می باشد مشاوران شما همه از رتبه های برتر کنکور سراسری می باشند و برنامه مدون و منظمی در جهت پیشرفت تحصیلی به شما ارائه خواهند نمود.
ضمن اینکه در مشاوره پشتیبان ویژه خواهید داشت و کاملا شما شاهد موفقیت و پیشرفت خواهید بود. تمام برنامه های  شما هر  روز توسط  پشتیبان بررسی  می شود .
همچنین در صورتی که ۳ روز اول از مشاور خود ناراضی بودید می توانید مشاورتون رو تغییر بدید ?

برای دریافت و اطلاعات بیشتر بسته های مشاوره لیموترش اینجا کلیک کنید  یا با شماره ۰۹۱۲۰۵۷۹۲۱۲  تماس حاصل فرمایید.

مشاوره اولیه ما به صورت #رایگان خواهد بود و همکاران ما شبانه روز پاسخگوی سوالات شما هستند.

مشاوره کنکور با لیموترش

گروه آموزشی لیموترش برنامه ریزی برای کنکور را به گونه ای انجام میدهد که دانش آموزان هر چه بهتر بتوانند به هدف خود برسند. در این راه از بهترین و مجرب ترین مشاوران استفاده می شود تا دانش آموزان را هدایت نمایند. مشاوران گروه لیموترش برای هر رشته مختص همان رشته و از بهترین های همان رشته اند. به این معنی که مشاوران رشته ی تجربی با مشاوران رشته ی ریاضی متفاوتند و به همین دلیل کار هر کدام از مشاوران اختصاصی است و توجه بیشتری بر روش دانش آموزان خود و همچنین رشته خواهند داشت، علاوه بر این موضوع این مشاوران از برترین های دانشگاه های کشور می باشند. برای مثال مشاوران بخش تجربی از پزشکان برتر و همچنین پزشکان در حال تحصیل می باشند.

مشاوره کنکور با لیموترش

آنچه در کنار این مشاوره خدمات ما را متمایز می نماید، بخش آزمون آنلاین می باشد. آزمون آنلاین گروه لیموترش در بخش زیست و شیمی برگزار می شود و شما را با جدیدترین سوالات و سوالات تالیفی هر بخش آشنا می نماید. این آزمون های با برنامه ی کانون فرهنگی اموزش همگام می باشند و شما برای خواندن آن نیاز به خواند سر فصل جدیدی ندارید.

بخش های مختلف یک مشاوره کنکور

بخش های مشاوره کنکور لیموترش از موارد زیر تشکیل می شود:

  • برنامه ریزی درسی
  • تحلیل آزمون ها
  • انگیزشی
  • بیان روش مطالعه دروس

برنامه ریزی درسی:

در بخش برنامه ریزی درسی مشاوران گروه آموزشی لیموترش چگونگی برنامه ریزی و این که چه برنامه ریزی ای برای شما مفید است را برای شما انجام خواهند داد. برنامه ی هر فرد با توجه به استعداد های خود فرد متفاوت خواهد بود.

تحلیل آزمون ها:

در بخش تحلیل آزمون ها هر یک از آزمون هایی که شما شرکت می نمایید بررسی می شود و سپس مشکلات و نقاط قوت شما گفته می شود. آنچه که در این بخش مهم است، بررسی و تحلیل آزمون برای برنامه ریزی درسی آینده ی دانش آموزان می باشد.

انگیزشی:

انگیزه ی دانش آموزان در طول یک سال مطالعه به مرور کاهش می یابد و همین موضوع باعث می شود که دانش آموزان نتیجه ی خوبی نگیرند. به همین منظور گروه لیموترش با تکیه بر تجربه ی خود همیشه انگیزه ی دانش آموزان را در سطح بالا نگه داشته تا تلاش آن ها بیش از پیش شود و ناامید نشوند.

معرفی منابع برتر برای مشاوره کنکور

یکی از بخش های مشاوره در کنکور سراسری معرفی برترین منابع می باشد. معرفی برترین منابع به شما کمک می کند که با صرف زمان بهترین نتیجه را بگیرید. با توجه به تجربه ی چند سال گذشته ی ما، دریافته ایم که یکی از مهمترین بخش های معرفی منابع است. با معرفی منابع می توان سرعت رسیدن به هدف را بسیار بیشتر کرد. ما با بررسی کتب مختلف و همچنین جزوه های اساتید مختلف بهترین ها را پیشنهاد می کنیم تا در راه رسیدن به کنکور شما آسان تر شود.

مشاوره کنکور به همراه آزمون آزمایشی آنلاین زیست و شیمی لیموترش

ما مفتخریم اعلام نماییم که در کنار مشاوره برای دریافت بازخورد ویژه، اقدام به برگزاری آزمون های آنلاین نموده ایم. این آزمون ها هماهنگ با بودجه بندی آزمون آزمایشی قلم چی می باشد و طی دو روز قبل آن برگزار می گردد، تا شما هم برای آزمون خود آماده شوید و هم این که بتوانید با سوالات سطح بالا در زیست و شیمی برخورد داشته باشید.

مشاوره کنکور با پزشکان

یکی از بخش هایی که در گروه آموزشی لیموترش بر آن تاکید شده و خواهد شد این است که واقعیت و مشاوره از طرف افرادی انجام می شود که به موفقیت در رشته ی خود رسیده اند؛ برای این مورد در رشته ی تجربی ما از کادر پزشکی مجرب بهره می گیریم که در حال فراگیری پزشکی هستند یا پزشک شده اند. این باعث می شود که مشاوران با مشکلات به خوبی رو به رو شوند و در نهایت شما را به بهترین روش ممکن هدایت کنند.

ما بر آنیم که مشاوره را به افراد کاردان سپرده تا شما فقط بر روی درس و مطالعه ی کتاب های درسی تمرکز داشته باشید. همچنین در بخش مشاوره ما جزوه های زیست شناسی برای کنکور با تمام نکات را نیز آماده نموده ایم که از جزوه های مدرس برتری کشوری مهندس شاکری می باشد. برای مشاوره رایگان همین حالا با ما تماس برقرار کنید.

021-91013252پشتیبانی در تلگرام

 

تخفیف های پاییزه ویژه لیموترشفرصت باقی مانده: 20 روز
+ +