نتایج آزمون ۲۰ بهمن ۹۶ (کنکوری)

  22 بهمن 1396    موضوعات: آزمون آنلاین, اطلاعیه ها 

نتایج شرکت کنندگان در  آزمون نهم زیست شناسی لیموترش ویژه کنکوری های ۹۷

۵۰ نفر برتر در آزمون نهم ( ۲۰ بهمن ۹۶)

photo_2016-09-04_18-32-58

تعداد شرکت کنندگان در آزمون به صورت آنلاین : ۴۰۳۶
تعداد افراد ثبت نامی آنلاین : ۶۸۷۹

تعداد افراد ثبت نامی حضوری : ۱۸۶۳

 رمز دانلود آزمون برای همه عزیزان در صورت سوال آزمون وجود دارد، در صورتی که مشکلی  داشتید یا دریافت پیامک های تبلیغاتی برای شما غیرفعال است می توانید از دو طریق زیر اقدام کنید :

۱) ارسال نام و نام خانوادگی و کد ملی و اعلام درخواست دریافت رمز به شماره همراه ۰۹۳۷۶۷۸۰۲۰۵

۲) مراجعه به پنل کاربری و مشاهده رمز دانلود آزمون در در صورت سوال اول آزمون

(فعال کردن پیامک های تبلیغاتی)

 

رتبه نام و نام خانوادگی تراز نمره خام استان و شهر
۱ احمدرضا گلشن ۶۸۳۹ ۸۰ یزد – یزد
۲ محمد ارکانی ۶۷۰۲ ۷۶٫۶۶۶۷ لرستان – بروجرد
۳ پریا ولیزاده ۶۶۳۳ ۷۵ آذربایجان‌شرقی – تبریز
۴ امیرحسین نیک نظر ۶۶۳۳ ۷۵ یزد – یزد
۵ درسا جعفری ۶۶۰۳ ۷۴٫۱۶۶۷ کهکیلویه‌و‌بویراحمد – کهگیلویه
۶ محمدعلی یداللهی ۶۵۱۲ ۷۲٫۳۳۳۳ تهران – رباط‌کریم
۷ سهیل آزاد ۶۴۸۶ ۷۱٫۷۷۷۸ کرمانشاه – کرمانشاه
۸ ملیکا رضادوست ۶۴۲۷ ۷۰ گیلان – لاهیجان
۹ محمد رحیمی ۶۳۹۳ ۶۹٫۱۶۶۷ فارس – شیراز
۱۰ سینا بابائی ۶۳۱۷ ۶۸٫۳۳۳۳ کرمان – کرمان
۱۱ فاطمه سادات موسوی ۶۲۹۴ ۶۶٫۶۶۶۷ اصفهان – اصفهان
۱۲ فربد مددی ۶۲۹۴ ۶۶٫۶۶۶۷ تهران – تهران
۱۳ محمد میران ۶۲۵۵ ۶۵٫۸۳۳۳ اصفهان – اصفهان
۱۴ مهدی بویری ۶۲۲۱ ۶۵ اصفهان – لنجان
۱۵ فرزاد نظامیان پور ۶۱۵۲ ۶۳٫۳۳۳۳ فارس – داراب
۱۶ محمد سلیمانی ۶۱۱۸ ۶۲٫۵ کردستان – سنندج
۱۷ احسان عسگری ۶۱۱۸ ۶۲٫۵ فارس – شیراز
۱۸ فاطمه قاسمی ۶۰۷۹ ۶۱٫۶۶۶۷ کرمانشاه – کرمانشاه
۱۹ علی مومنی ۶۰۷۹ ۶۱٫۶۶۶۷ البرز – کرج
۲۰ علی اژدری ۶۰۴۹ ۶۰٫۸۳۳۳ آذربایجان‌شرقی – تبریز
۲۱ مریم یادگاری ۵۹۸۱ ۵۹٫۱۶۶۷ ایلام – دره‌شهر
۲۲ محمدرضا نوریان ۵۹۸۱ ۵۹٫۱۶۶۷ خراسان‌رضوی – مشهد
۲۳ رهام عزیزی ۵۹۴۶ ۵۸٫۳۳۳۳ تهران – تهران
۲۴ لیلا نصیریان ۵۹۴۶ ۵۸٫۳۳۳۳ گلستان – گرگان
۲۵ توفيق زماني ۵۹۴۶ ۵۸٫۳۳۳۳ همدان – نهاوند
۲۶ مهرداد توسلی کوپائی ۵۹۱۲ ۵۷٫۵ اصفهان – اصفهان
۲۷ علیرضا یعقوبی ۵۹۱۲ ۵۷٫۵ مرکزی – اراک
۲۸ آرش انصاری ۵۹۱۲ ۵۷٫۵ مازندران – قائم‌شهر
۲۹ علی امینی ۵۸۷۸ ۵۶٫۶۶۶۷ خوزستان – شوشتر
۳۰ حسن حسنی ۵۸۷۸ ۵۶٫۶۶۶۷ خراسان‌رضوی – تایباد
۳۱ محمد مسلمی ۵۸۷۸ ۵۶٫۶۶۶۷ مازندران – قائم‌شهر
۳۲ حمیدرضا عدالت ۵۸۴۳ ۵۵٫۸۳۳۳ کهکیلویه‌و‌بویراحمد – کهگیلویه
۳۳ عاطفه عباسی ۵۸۴۳ ۵۵٫۸۳۳۳ کردستان – بانه
۳۴ اميرحسين يوسفيان ۵۸۴۳ ۵۵٫۸۳۳۳ اصفهان – آران و بیدگل
۳۵ فاطمه سعادت خواه ۵۸۰۹ ۵۵ یزد – یزد
۳۶ محمد ابراهیمی ۵۸۰۹ ۵۵ خراسان‌جنوبی – فردوس
۳۷ بردیا احمدی ۵۸۰۹ ۵۵ گلستان – گرگان
۳۸ امیرحسین طاهری ۵۸۰۹ ۵۵ تهران – تهران
۳۹ احمدرضا منصوری ۵۷۷۴ ۵۴٫۱۶۶۷ بوشهر – دشتستان
۴۰ بنیامین ساربانی ۵۷۷۴ ۵۴٫۱۶۶۷ اصفهان – اصفهان
۴۱ وحیده کریمی ۵۷۷۴ ۵۴٫۱۶۶۷
۴۲ شایان قانونی ۵۷۴۰ ۵۳٫۳۳۳۳ اصفهان – اصفهان
۴۳ مینو فاضلی ۵۷۰۶ ۵۲٫۵ یزد – یزد
۴۴ سید عرفان سجادی ۵۶۷۱ ۵۱٫۶۶۶۷ کردستان – سنندج
۴۵ مینا شجاع ۵۶۳۷ ۵۰٫۸۳۳۳ تهران – فیروزکوه
۴۶ هانیه لطیفی ۵۶۳۷ ۵۰٫۸۳۳۳ خراسان‌شمالی – شیروان
۴۷ سروین سلیمانپور ۵۶۰۳ ۵۰ فارس – آباده
۴۸ علی توانا ۵۶۰۳ ۵۰ ایلام – ایلام
۴۹ نگین سادات علوی ۵۶۰۳ ۵۰ فارس – فیروزآباد
۵۰ محمد رضا مهری ۵۵۶۸ ۴۹٫۱۶۶۷ تهران – رباط‌کریم

 


  1. پیمان بهزادی نیا می گوید

    سلام

  2. محمد جمالی تنها می گوید

    سلام لطفا اسامی نفرات برتر سایر آزمون ها رو هم قرار بدید

 دیدگاه شما