مشاوره با لیمو

  28 شهریور 1395    موضوعات: دسته‌بندی نشده 

مشاوره با لیمو

همه ی شما عزیزان کم و بیش از دوستان کنکوری خودتون که سال پیش کنکور دادن راجب سال کنکور شنیدید، یا خودتون شاید یه دانش آموز پشت کنکوری باشید.

سال کنکور یه دوره ی خیلی خاص توی زندگی هرکسی بشمار میره، پر از استرس و هیجان و تلاش و سختی و … که نیاز هستش که به خوبی و با روش درست طی بشه.

برای دانش آموزی که تا به حال ساعت مطالعه ی بالایی نداشته، کلاس کنکور نرفته، آزمون آزمایشی کار نکرده، برنامه ریزی هفتگی دقیق و منظم نداشته و بیشتر شب امتحانی بوده و خیلی چیزهای دیگه تغییر رفتار و خو گرفتن با دوران کنکور و شرایطی که داره واقعا برای خیلی از دانش آموزان سخته.

توی بخش مشاوره چند چیز هستش که به نظرم خیلی جالبه بدونید :

اولین و مهمترین چیز اینه که مشاور خوب چه مشاوری هستش؟ آیا ما اصلا به مشاور نیاز داریم؟ سمت چه مشاوری نباید بریم؟ وظیفه مشاور چیه؟ ما چه وظیفه ای داریم ؟

صادقانه جواب بدیم، بهترین مشاور برای هر شخص، خود اون فرده، یعنی شما باید بهترین و مهم ترین تصمیمات رو خودتون بگیرید و توانایی مدیریت کردن و اولویت بندی کردن و حتی برنامه ریزی رو بدست بیارید، پس سوال اینجاست مشاور های بیرون که ما میریم پیششون پس چی؟

می دونید توی آشفته بازار کنکور، بازار مشاورا خیلی داغه، یه گشتن توی کانال های تلگرام و صفحات اینستاگرام و حتی یه سر توی شهر خودتون بزنید کلی افراد با شغل مشاور پیدا می کنید، تازه به همین جا ختم نمیشه و چون ما ایرانی ها همه از همه امور یه سر رشته داریم، هر کسی برای کنکوری های بیچاره یه نسخه ی متفاوت می پیچیه…

خیلی از دانش آموزان بودن که بارها ادعا کردن کردن مشاوره شون ازشون هزینه های بسیار زیادی گرفته ولی اونا به هیچ نتیجه ای نرسیدن و یه سال زحمتشون به هدر رفته و خودتون فکر کنید چه چیزی رو این دانش آموزان از دست دادن (وقت، انرژی، هزینه، آرامش و … )

میخایم با زبون خوش بگیم دوست خوب و گل من ، بهترین مشاور رو انتخاب کن، کسی که ویژگی های زیر رو داشته باشه :

۱) اولین خصوصیت یه مشاور اینه تجربه داشته باشه، بتونه راه رو برای دانش آموز ترسیم کنه، از اتفاقات راه آگاه باشه و دانش آموز رو به سلامت از جاهایی از مسیر که سخت و دشواره و امکان منحرف شدن از مسیر وجود داره، عبور بده

۲) مشاور باید برای دانش آموز وقت بذاره، پیگیر باشه، بیخیال نباشه، همین که پولش گرفت دیگه پیگیری نکنه، متاسفانه این ویژگی اکثر مشاورینی هستش که توی بازار کنکور درحال فعالیت هستند، متاسفانه عده ای قلیلی هستند که دلسوزانه و با جدیت برای دانش آموزان زحمت می کشن.

۳) مشاور باید فقط خودش برنامه ریزی نکنه، باید دانش آموز رو توی بحث نوشتن برنامه دخالت بده، بهش یاد بده که کم کم خودش برنامه نوشتن رو یاد بگیره، گروهی از مشاورین بخاطر اینکه شاگرد زیادی دارن، یه برنامه آماده می کنن و اون رو به همه دانش آموزان میدن که اجرا کنن و این میشه که اون برنامه برای هر شخش به درد بخور نمیشه، حقیقت اینه که مشاور باید برای هر شخص با کمک خود دانش آموز، برنامه ای متناسب با شرایط و سطح دانش آموز تدارک ببین و برنامه کاملا شخصی سازی شده باشه

۴) توی بحث مشاوره، خیلی از افراد فقط فکر میکنن باید فقط از فرد مشاور برنامه بگیرن و اون مشاور بهشون منابع رو بگه و دیگه کار تمومه، ولی اصل کار که مهم ترین چیز باشه انجام نمیشه، مشاور اگر خودش قبلا کنکور رتبه خوبی آورده باشه، می تونه توی بخش رفع اشکالاتی چون تمرکز در سر جلسه آزمون، رفع استرس، بی دقتی ها،سوتی های بد خوندن سوال، روش های خوندن درس های مختلف، و کلی دیگه راه کار در ارتباط با آزمون و مطالعه به دانش آموزش بگه، تازه مهم ترین کار یه مشاور مونده که باید بهتون بگم

۵) از دید ما مشاور با وجود همه کارهای بالا باز مهمترین کارش رو انجام نداده، گفتیم شما خودتون بهترین مشاور خودتون هستید، حضور یه فرد دیگه پس برای چی هستش؟ مشاور باید یه حامی باشه، یه دوست، یه شخصی که صلاح شما رو در موفقیت خودش ببینه، کم کاری شما ناراحتش کنه، باید وقتی انگیزه نداری بهت انگیزه بده، مشاور باید کاریزما داشته باشه یعنی شما باهاش حرف زدی انقدر از حرفاش انرژی بگیری که تا دو هفته شارژ باشی، معمولا خیلی از مشاورا این بخش رو ندارن و دلیل خیلی از مشکلات همینه، یعنی دانش آموز با مشاور بهترین برنامه رو می ریزه ولی در اجرای اون ناتوانه، تنها یه چیز می تونه به دانش آموز کمک کنه که در اجرای برنامه خیلی موفق باشه، اونم چیزی جز حرفای انگیزشی مشاور نیستش

خب حالا که اینا رو گفتیم حتما پیش خودتون می گید، این حرفا مثل خواب می مونه، کدوم مشاوره ی می تونه همه اینا رو داشته باشه، تازه گیریم اون مشاوره با همه خصوصیاتی که شما گفتید گیر بیاد، ولی مگه میشه اون مشاوره بخاطر این چیزا هزینه حداقل ۵ الی ۶ میلیونی از ما نگیره، ما هم که توی شهرستانیم و دست رسی به همچین مشاورهایی نداریم یا حتی پول این هزینه رو…

ما اومدیم بگیم شما اشتباه می کنید، همچین شرایطی برای شما عزیزان هستش و فقط باید زودتر اسمتون بنویسید تا ظرفیت پر نشده :

مشاوره با لیمو یه مشاوره متفاوت از بقیه است :

مشاوره به صورت دو مرحله ای صورت می گیره :

مرحله نخست) مشاوره با رتبه های برتر سال گذشته و راهنمایی گرفتن و برنامه ریزی با اون ها که شما از کسی که خودش موفق شده و به تازگی کنکور داده، راه درست موفقیت رو یاد می گیرید. 

مرحله دوم) مشاوره های انگیزشی و پر انرژی برای شما که مسیر رو تا آخرش به طور موفق طی کنید، این بخش رو هرجایی پیدا نمی کنید، واسه همین هر دو هفته یک بار شما فرصت دارید با مشاوره ارشد گروه تماس داشته باشید و شنیدن حرفای ایشون انرژی و انگیزتون چند صد برابر بشه

از این ها گذشته، هر هفته یه مبحث مشاوره ای به صورت رااایگااان در سایت جهت استفاده ی عموم قرار می گیره این مباحث از نحوه هدف گذاری، استراتژی پاسخ، روش های برنامه ریزی و شخصی سازی برنامه، تمرکز و رفع استرس و …. که مطمئن باشید این فایل ها رو هر کسی راااایگااان در اختیار شما قرار نمیده

مشاوره هایی که رتبه های برتر به شما عزیزان میدن، هفته ای دو بار و هر بار به مدت نیم تا یک ساعت است، که این تماس ها در اول هفته و آخر هفته برقرار می شود.

هرگاه هم مشکلی یا سوالی بود که نیاز به تماس بود، با هماهنگی می تونید تماس بگیرید و عزیزان در خدمت شما هستند.

برای اینکه به کار ما ایمان بیارید، مشاوره ها به صورت کاملا رااایگااان برای دو هفته اول ارائه می شود.

حالا راجب هزینه ها بگیم :

هزینه یک سال مشاوره تیم مشاوره ای با لیمو، به صورت ۱۰ ماه از ابتدای مهر تا روز کنکور، برابر با ۱ میلیون تومان است.

پرداخت این هزینه به صورت چند قسط امکان پذیر است.

هزینه ماهانه مشاوره برابر با ۱۲۰ هزار تومان می باشد.

این فرصت رو از دست ندید، به محض پر شدن ظرفیت ها مشاوره ها، که ۵۰ نفر بیشتر نمی باشد، دیگه این فرصت تکرار نمیشه!!

فقط کافیه ویس های مشاوره ای رو که قرار می گیره گوش کنید تا به کار ما و هدفی که داریم ایمان بیارید.

این تیم مشاوره ای تضمین می کند که شما قطعا افزایش تراز و رتبه خودتون رو در عرض چند ماه مشاهده خواهید کرد.

برای ثبت نام در بخش مشاوره شما می توانید، فرم ثبت نامی زیر رو پر کنید، یا مشخصات کامل خودتون رو به شماره همراه ۰۹۳۷۶۷۸۰۲۰۵ پیامک کنید.

برای اینکه اطلاعات بیشتری داشته باشید، و به کار ما باور داشته باشید، فایل های مشاوره ای زیر رو که اولین فایل های ما هستند حتما گوش کنید.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با فایل های مشاوره ای و انگیزشی بر روی آیکون زیر کلیک کنید.

climbing helping team work , success concept

برای استفاده از مصاحبه های رتبه های برتر آزمون ها و نظرات و روش های این عزیزان، بخش مصاحبه با رتبه های برتر رو از دست ندید.

photo_2016-09-04_18-32-58

در پایان شما عزیزان می تونید، پرسش های مشاوره ای خودتون رو از ما در بخش پرسش های مشاوره ای سایت در بخش نظرات بیان کنید یا در بخش پرسش و پاسخ سایت مشکل خودتون رو مطرح کنید تا پاسخ داده بشه!

Question_Answer

برای ثبت نام در آزمون های آنلاین زیست شناسی و شیمی حتما بر روی لینک زیر کلیک کنید.

02 - Copy

برای تهیه جزوات بی نظیر استاد شاکری، به صورت مفهومی، ترکیبی و استدلالی بر روی آیکون زیر کلیک کنید.

http://avaxhome.ws/blogs/igor_lv

 

برای تک رقمی شدن در کنکور ۹۶، راهی جز باور موفقیت وجود ندارد، نگرشت رو تغییر بده، اینجوری دنیات تغییر می کنه.

 

 


 دیدگاه شما