×
مقالات آموزشی
اطلاعیه ها
آزمون آنلاین شیمی

آزمون آنلاین شیمی

 نویسنده: گروه آموزشی لیمو‌ترش    04 آذر 1395    موضوعات: آزمون آنلاین 

آزمون آنلاین شیمی ، بهبود بخش شما در درس شیمی و هماهنگ با قلم چی ! یکی از درس هایی که در کنکور سراسری هر سال از سال قبل سخت تر شده و باعث شده بسیاری از داوطلبان کنکور سراسری با آن مشکل داشته باشند، درس شیمی است. درس شیمی هر روز به سوی مفهومی تر شدن و تسلط بیشتر پیش می رود و این جاست که باید توجه ویژه ای به این درس در کنکور داشت. در این مقاله به بررسی آزمون آنلاین شیمی لیموترش و فواید آن برای داوطلبان می پردازیم. با گروه آموزشی لیموترش همراه باشید.

اگر یک مرور سریع بر سوالات کنکور های مختلف داشته باشید از سال 91 به بعد سطح سوالات شیمی کنکور در اکثر رشته ها تغییر کرده است. می توان گفت که طراحان سوالات کنکور پیش به سوی خروج از کلیشه حرکت کرده اند و تمام تلاش خود را انجام می دهند تا با سوالاتی نو و چند موردی تسلط دانش آموزان و داوطلبان را بسنجند.

در بررسی سوالات سال 95 به خوبی سختی سوالات شیمی به چشم می خورد به صورتی با زدن درصد هایی در حدود 50 شاهکار عظیمی در کنکور انجام داده بوده اید. اما این به دلیل آماده نبودن داوطلبان برای این گونه سوالات بوده است. ما در گروه لیموترش با تلاش های بی وقفه آزمون آنلاین شیمی را نیز به آزمون ها آنلاین زیست خود اضافه کرده ایم. capture-250x250

در این آزمون ها تمام تلاش ما بر روی این موضوع متمرکز شده است که شما را هر چه بیشتر با کنکور و سوالات کنکور آشنا کرده و در روز کنکور از سختی سوالات هراسان نباشید.

آزمون آنلاین شیمی لیموترش چه ویژگی هایی دارند؟

آزمون ها ی آنلاین شیمی لیموترش با برنامه ی قلم چی تنظیم شده است. یعنی شما برای هر آزمون می توانید همراه برنامه ی کانون خود پیش رفته و در نهایت روز قبل از آزمون کانون برای تست مهارت های خود و آمادگی بیشتر در این آزمون شرکت کنید.

شرکت در آزمون های لیموترش باعث می شود که علاوه بر این که با سوالات سطح بالا آزموده می شوید، با بهترین های ایران نیز سنجیده شده و کارنامه ی کاملی از آزمون را برای خود داشته باشدی. کارنامه های تفصیلی بخشی از لیموترش است که شما را به جمع بندی بهتر قبل از کنکور کمک می کند.

آزمون های شیمی لیموترش به شما این امکان را می دهد که هر روز در این درس با تسلط بیشتر جلو روید و در نهایت درصد عالی ای در کنکور برای خود رقم بزنید.

شما برای ثبت نام در آزمون آنلاین شیمی می توانید از بخش ثبت نام استفاده کنید.


برچسب ها: , ,
  1. پوریابحیرایی می گوید

    سلام،من به عنوان تراز بالای هفت هزاروپانصد درهردوازمون زیست وشیمی ثبت نام کردم اما با گذشت سه هفته هنوزاجازه دسترسی به سوالات شیمی روندارم

 دیدگاه شما