آزمون آنلاین شیمی

  04 آذر 1395    موضوعات: آزمون آنلاین 

آزمون آنلاین شیمی یکی از انواع مختلف آزمون های آنلاینی است که در گروه آموزشی لیموترش هرساله برای دانش آموزان کنکوری برگزار میشود، آزمون های آنلاین شیمی لیموترش زیر نظر اساتید برتر این حوزه مثل استاد میلاد عزیزی به صورت ماهانه برگزار میشوند، برای شرکت در آزمون ها و مطالعه پیش آزمون های مخصوص درس شیمی و همچنین آشنایی با برنامه آزمون ها میتوانید از صفحه اصلی سایت فهرست برنامه آزمون را مطالعه کنید.

شرکت در آزمون های آنلاین شیمی (ویژه کنکور)

آزمون آنلاین شیمی لیموترش، بهبود بخش شما در درس شیمی و هماهنگ با آزمون های قلم چی میباشد، یکی از درس هایی که در کنکور سراسری هر سال از سال قبل سخت تر شده و باعث شده بسیاری از داوطلبان کنکور سراسری با آن مشکل داشته باشند، درس شیمی است. درس شیمی هر روز به سوی مفهومی تر شدن و تسلط بیشتر پیش می رود و این جاست که باید توجه ویژه ای به این درس در کنکور داشت. در این مقاله به بررسی آزمون آنلاین شیمی لیموترش و فواید آن برای داوطلبان می پردازیم. با گروه آموزشی لیموترش همراه باشید.

اگر یک مرور سریع بر سوالات کنکور های مختلف داشته باشید از سال ۹۱ به بعد سطح سوالات شیمی کنکور در اکثر رشته ها تغییر کرده است. می توان گفت که طراحان سوالات کنکور پیش به سوی خروج از کلیشه حرکت کرده اند و تمام تلاش خود را انجام می دهند تا با سوالاتی نو و چند موردی تسلط دانش آموزان و داوطلبان را بسنجند.

آزمون آنلاین شیمی

برگزاری آزمون های آنلاین شیمی با گروه آموزشی لیموترش

در بررسی سوالات سال ۹۵ به خوبی سختی سوالات شیمی به چشم می خورد به صورتی با زدن درصد هایی در حدود ۵۰ شاهکار عظیمی در کنکور انجام داده بوده اید. اما این به دلیل آماده نبودن داوطلبان برای این گونه سوالات بوده است. ما در گروه لیموترش با تلاش های بی وقفه آزمون آنلاین شیمی را نیز به آزمون ها آنلاین زیست خود اضافه کرده ایم.  در این آزمون ها تمام تلاش ما بر روی این موضوع متمرکز شده است که شما را هر چه بیشتر با کنکور و سوالات کنکور آشنا کرده و در روز کنکور از سختی سوالات هراسان نباشید.

اهمیت درس شیمی در کنکور

بدون شک درس شیمی یکی از مهمترین دروس کنکور تجربی است که برای مسلط شدن در آن باید تلاش و وقت کافی صرف شود، یکی از راه هایی که به شما در عمیق تر شدن در درس شیمی کنکور کمک میکند، شرکت در آزمون های آنلاین میباشد، هدف اصلی شکل گیری آزمون های آنلاین صرفه جویی در وقت دانش آموزان و افزایش سواد و آگاهی آن هاست.

ضریب درس شیمی در کنکور و زیرشاخه های مختلف

ضرایب

در زیر گروه ۱ تجربی (شامل رشته‌های پزشکی، دندانپزشکی، پیراپزشکی و …) بعد از زیست، شیمی با ضریب ۳ مهم‌ترین درس هستش. پس برای این درس وقت کافی در نظر بگیرید و به هیچ وجه به درصد پایین در این درس راضی نباشید و حتما حتما با آزمون های آزمایشی خودتون رو محک بزنید.

آزمون آنلاین شیمی لیموترش چه ویژگی هایی دارند؟

آزمون ها ی آنلاین شیمی لیموترش با برنامه ی قلم چی تنظیم شده است. یعنی شما برای هر آزمون می توانید همراه برنامه ی کانون خود پیش رفته و در نهایت روز قبل از آزمون کانون برای تست مهارت های خود و آمادگی بیشتر در این آزمون شرکت کنید.

شرکت در آزمون های لیموترش باعث می شود که علاوه بر این که با سوالات سطح بالا آزموده می شوید، با بهترین های ایران نیز سنجیده شده و کارنامه ی کاملی از آزمون را برای خود داشته باشید. کارنامه های تفصیلی بخشی از لیموترش است که شما را به جمع بندی بهتر قبل از کنکور کمک می کند.

آزمون های آنلاین شیمی کنکور تجربی

سوالات آزمون های شیمی لیموترش به گونه ای طراحی میشوند که بیشترین شباهت را به سوالات کنکور تجربی داشته باشند، طراحان ما چندین سال است که سوالات کنکور و تفکری که ذهن طراحان آن سوالات دارند را بررسی کرده، تا بتوانند بیشترین تطابق را با سوالات مبحث شیمی کنکور سراسری تجربی رقم بزنند. آزمون های آنلاین شیمی لیموترش به شما این امکان را می دهد که هر روز در این درس با تسلط بیشتر جلو روید و در نهایت درصد عالی ای در کنکور برای خود رقم بزنید. شما برای ثبت نام در آزمون آنلاین شیمی می توانید از بخش ثبت نام استفاده کنید.

 راهنمای ثبت نام و شرکت در آزمون های لیموترش

گروه آموشی لیموترش، بهترین برگزارکننده آزمون آنلاین زیست در کشور

پشتیبانی در تلگرام


نظرات
 • پوریابحیرایی آذر ۲۵, ۱۳۹۵ ۹:۴۴ ق٫ظ

  سلام،من به عنوان تراز بالای هفت هزاروپانصد درهردوازمون زیست وشیمی ثبت نام کردم اما با گذشت سه هفته هنوزاجازه دسترسی به سوالات شیمی روندارم

  پاسخ
  • گروه آموزشی لیمو‌ترش آذر ۲۵, ۱۳۹۵ ۱۰:۳۱ ب٫ظ

   براتون تا جمعه فعال میشه

   پاسخ
 • امیر رشیدیان شهریور ۲, ۱۳۹۷ ۱:۴۵ ب٫ظ

  امسال هم قبل قلم چی ازمون دارین؟

  پاسخ
 • علی تیر ۴, ۱۳۹۹ ۹:۳۳ ق٫ظ

  سلام آزمون آنلاین شیمی برای کنکور ۱۴۰۰ هم هست ؟

  پاسخ
ارسال یک نظر

بیست + ده =