برنامه ریزی تابستان کنکور

  28 فروردین 1396    موضوعات: مشاوره کنکور سراسری 

برنامه ریزی تابستان کنکور ۹۷ : کنکور سال ۹۷ نیز شروع شده است. در سال های متوالی تجربه نشان داده است که افرادی که تابستان کنکور خود را به خوبی پشت سر گذاشته اند نتیجه ی بهتری را گرفته اند. ما نیز به دلیل این اهمیت زیاد تلاش کرده ایم که این اهمیت را که از تجربه ی چندین ساله ی خود یافته ایم را به شما منتقل کنیم و بهترین تابستان را که می توانید برای کنکور رقم بزنید. با گروه آموزشی لیموترش همراه باشید.

برنامه ریزی تابستان کنکور ۹۷ چگونه است؟

برنامه ریزی کنکور یکی از بخش های اساسی است. دلیل آن نیز مشخص است شما با یک برنامه ی خوب می توانید کار های خود را سازماندهی کنید و وقت پرت کمتری داشته باشید.  گروه آموزشی لیموترش این افتخار را دارد که با شیوه ای متفاوت پس از برنامه ریزی نیز به کنترل کاربران بپردازد. خب روش ما چیست و چگونه برنامه ریزی تابستان کنکور را انجام می دهیم؟

گروه لیموترش با در دست داشتن بزرگ ترین آزمون زیست کشور برای اولین بار، توانسته است سبک جدید آموزشی با بازدهی بالا را در سطح کشور ایجاد کند. اما این عمل چگونه اتفاق می افتد و آزمون ها چه کمکی به برنامه ریزی و پیشرفت درسی شما می کند؟

ابتدا بهتر است که آزمون های انلاین را توضیح دهیم و سپس به برنامه ریزی تابستان کنکور ۹۷ بپردازیم. آزمون های آنلاین لیموترش در دو بخش شیمی و زیست می باشد. ما با بررسی نیاز دانش آموزان به آزمون ها تکی این شیوه را ایجاد کرده ایم. طراحی سوالات زیست و شیمی لیموترش توسط بهترین طراحان کشور انجام می گیرد تا سطح شما را به صورت متفاوتی در زیست و شیمی بالا ببرد.

زمان برگزاری آزمون های شیمی لیموترش چهارشنبه و پنجشنبه قبل از آزمون قلم چی می باشد. این آزمون ها برای این که تداخلی با برنامه ی قلم چی نداشته باشد هماهنگ با آن طراحی می شود و شما می توانید پس از مطالعه ی دو هفته و یا سه هفته ای زیست و یا شیمی قبل از کانون خود رادر هر یک از این دو درس بسنجید و سپس امتحان جامع بدهید.

خب این آزمون آنلاین چه کمکی به برنامه ریزی تابستان شما می کند و در کل چه ربطی به برنامه ریزی تابستان کنکور ۹۷ دارد؟

خب به مرور روش ها قدمی برنامه ریزی منسوخ می شوند و روج های نوین جایگزین میشوند. ما با بخش آزمون آنلاین خود بخش هایی که شما در دو درس پایه ای زیست و شیمی را بررسی کرده و از تابستان به صورت کامل شما را آماده می کنیم.

در سال های گذشته درس شیمی به مراتب سخت شده است و مطالعه ی اصولی آن و منطبق به فرد مورد نظر بسیار مهم است. ما با آنالیز نتایج شما بهترین روش مطالعه را برای شما می چنیم.

برنامه ریزی تابستان کنکور 97

بخش های مختلف برنامه ریزی تابستان کنکور ۹۷

برنامه ریزی تابستان ۹۷ بسیار مهم است.ما به همین دلیل بخش های اصلی را در برنامه ریزی و مشاوره ی تابستان ۹۷ در نظر گرفته ایم:

بخش مشاوره انگیزشی

بخش برنامه ریزی درسی

بخش تحلیل جامع آزمون ها

مشاوره ی روش مطالعه

و …

این های بخش های اصلی مشاوره ی لیموترش می باشد.

 

بخش مشاوره انگیزشی در برنامه ریزی تابستان کنکور ۹۷

یکی از بخش های مهم در کنکور مشاوره انگیزشی است. این مشاوره باعث می شود که شما انرژی خود را بازیابی کنید و درس خود را به مراتب بهتر بخوانید. این مورد در بخش های مختلفی از کنکور بسیار به چشم می آید بخش اول در تابستان و بخش دیگر نزدیک کنکور است. ما در بخش تابستان و نزدیک کنکور این نیاز را بیشتر درک کرده و تمام تلاش خود را انجام خواهیم داد تا انرژی شما بیشترین مقدار ممکن است و به سمت کنکور با سرعت حرکت کنید.

 

بخش تحلیل جامع آزمون ها در برنامه ریزی تابستان کنکور

همانطور که بیان شد بخش تحلیل آزمون ها در مشاوره کنکور بسیار مهم است. بخش تحلیل آزمون ها به شما و مشاورین کمک می کند که متناسب با شما برنامه ی مناسبی را تدارک ببینند و بتوانند شما را با بالاترین بازده آماده کنند. همانطور که با این توضیح مختصر متوجه شدید این بخش از اهمیت ویژه ای برخوردار است که عدم توجه مشاورین باعث می شود که دانش آموز نتواند هدف مورد نظر خود را بیابد و به خوبی برای کنکور آماده شود.

 

 راهنمای ثبت نام و شرکت در آزمون های لیموترش

گروه آموشی لیموترش، بهترین برگزارکننده آزمون آنلاین زیست در کشور

cta

ctat

ctam


ارسال یک نظر

20 + سه =