موسسه آموزشی و کنکوری لیموترش

آخرین مطالب

آخرین تدریس در صدا و سیما

سلام دوست خوب و گل تجربی میدونم توی آشفته بازار کنکور اعتماد به هرکسی برای پیمودن مسیر موفقیتت آسون نیس، پس بهتره با چشمانی باز انتخاب کنید

دپارتمان زیست‌شناسی لیموترش در صدا و سیما بارها حضور داشته و در این بخش از سایت کلیپ‌های متعددی از حضور اساتید لیموترش در شبکه‌های صدا وسیما را میتوانید می‌بینید.

مدرسین دپارتمان زیست‌شناسی لیموترش در موسسه حرف آخر فعالیت دارند و شما می‌تونید زیست‌شناسی رو به بهترین شکل ممکن یاد بگیرید.

آموزش‌های مفهومی و ترکیبی همراه با انیمیشن‌ها آموزشی، حل تست های آموزشی و ارائه قوی‌ترین راه‌کارهای تستی و روش‌هایی که تا به حال هیچ موسسه دیگری قادر به ارائه اون نبوده و در نهایت می‌تونم به جزوه زیست‌شناسی و آزمون‌های لیموترش اشاره کنم که اگر چیزی برای صد زدن زیست کنکور مونده باشه اینجا دیگه حجت برشما تموم میشه!

.

با لیموترش به تسلط عالی در کنکور برسید

بیش از ۲۰۰ تدریس در صدا و سیما و کلیپ آموزشی

تنها گروهی هستیم که با ضمانت راجع به محصولاتمان صحبت می کنیم … تنها گروهی که بیش از ۵۰۰ رتبه تک رقمی و ۲ رقمی معرفی کرده… بیش از ۹۰ درصد تطابق عینی با کنکور داشته…. رضایت بیش از ۹۸ درصد کاربرانش رو به همراه داشته و تنها هدفش همواره خدمت رسانی به دانش اموزان بوده، هست و می باشد…

این گروه آموزشی ثابت کرده اگر اولین نباشه، قطعا یکی از بهترین ها در کار خودشه.

ما بهترین نتیجه رو با شما توی کنکور ۹۹ کسب می‌کنیم. پس با ما باشید…

سایر ویدیو ها

ویدیوها تدریس های صدا و سیما و کلیپ های آموزشی

تخفیف های پاییزه ویژه لیموترشفرصت باقی مانده: 20 روز
+ +